Újraindítanak két vidéki vasútvonalat

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Vitézy Dávid bejelentette két vidéki vasútvonal újraindítását:

  • Komló és Dombóvár között augusztus 1-től indul újra a személyforgalom, két óránként járnak majd a vonatok.
  • Miskolc és Tiszaújváros között szeptembertől indítják újra a vasúti közlekedést, itt is két óránként lesznek járatok.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!