Önkormányzatok és gyárak adókedvezménye
Az Egyetem tévé a szegedi BYD-gyárnak nyújtott önkormányzati adókedvezmények visszavonásáról kérdezett, vagyis hogy fontolgatja-e a kormány, hogy esetleg megvonja az önkormányzatoknak az erre vonatkozó jogát. Magyar szerint erről még nem beszéltek, de lehet, hogy érdemes lenne, mert Szegeden és Debrecenben is vannak hasonló problémák, máskülönben viszont az elektromosautó-értéklánc gyárainak fokozott vizsgálatát már eldöntötte a kormány.