Önkormányzatok és gyárak adókedvezménye

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az Egyetem tévé a szegedi BYD-gyárnak nyújtott önkormányzati adókedvezmények visszavonásáról kérdezett, vagyis hogy fontolgatja-e a kormány, hogy esetleg megvonja az önkormányzatoknak az erre vonatkozó jogát. Magyar szerint erről még nem beszéltek, de lehet, hogy érdemes lenne, mert Szegeden és Debrecenben is vannak hasonló problémák, máskülönben viszont az elektromosautó-értéklánc gyárainak fokozott vizsgálatát már eldöntötte a kormány.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!