Nem foglalkoztak Varga Mihály, MNB-elnök felvetésével, hogy itt az ideje az árrésstop kivezetésének, de ha nem jár áremelkedéssel, akkor érdemes lesz megfontolni, mondta Magyar az ATV kérdésére. Szerinte a védett ár nem szolgálja a piaci versenyt, és a végén úgyis az emberek fizetik meg az árát.