Bilaterális találkozó lesz Ficóval a Beneš-dekrétumok témájában
A Beneš-dekrétumok elleni kiállásról kérdezett a Gulyáságyú média: mennyiben befolyásolja ez a téma a V4-es együttműködést? Magyar szerint lesz egy bilaterális találkozó és létrehoznak egy munkacsoportot is a vitás ügyek rendezésére, a V4-en viszont ez most nem merült fel. Azt mondta, abban egyetértenek Ficóval, hogy fontos, hogy a szlovák-magyar kapcsolat jobb legyen, de határidőt nem jelölt meg a várható megoldásra.