Az Északi Járműjavítóban lesz a Közlekedési Múzeum
A kormány áttekintette az állami múzeumok helyzetét, mondta Vitézy. Arra jutottak, hogy vannak olyan elsorvasztott intézmények, amelyek amúgy jelentős érdeklődésre tarthatnának számot, ezt korrigálni fogják, felhozta a Közlekedési Múzeumot és a Természettudományi Múzeumot és egyes művészeti múzeumokat. Vitézy miniszteri feladatként megkapta, hogy az Északi Járműjavító csarnokba kerülhessen majd véglegesen a Közlekedési Múzeum.

Fotó: Szigetváry Zsolt / MTI