A közlekedést érintő döntésekről is szó volt a szerdai kormányülésen
Vitézy Dávid közlekedési-beruházási miniszter posztja szerint maratoni kormányülést tartott szerdán a kormány, ahol több közlekedési és beruházási témát is tárgyaltak. „Fontos döntések születtek – részletek ma 15 órakor!” – írta Facebook-oldalán.