Pócs János: Csak a telefontokomat nézegettem

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Sokan kérdezik Pócs Jánostól, hogy miért kell elviselniük a miniszterelnök folyamatos megalázó stílusát, és miért nem tesznek emiatt feljelentést. Legalábbis ezt állította a fideszes képviselő, akinek a nevét különösen gyakran emlegeti Magyar Péter. Pócs megosztotta, hogy esténként úgy szokott imádkozni, hogy adja a Jóisten, hogy a feleségének is úgy hiányozzon, mint a miniszterelnöknek.

Azt mondta, hogy csak a telefontokját nézegette, nem a telefonját, és sértőnek tartja, hogy emiatt alázta meg Magyar Péter a viszontválasza során, amikor számon kérte őt, hogy miért kamerázik a pad alól. A fideszes képviselő szerint el kéne gondolkoznia a miniszterelnöknek, hogy miért enged meg magának ilyen stílust.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!