Balla György a miniszterelnöknek: Viselkedjen miniszterelnökhöz méltóan!

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Takács Péter és Pócs János után Balla György is személyes érintettség okán kért szót.

„Én nem a frakcióvezetőmet védtem, hanem Önt szólítottam fel, hogy viselkedjen miniszterelnökhöz méltóan!” – mondta Balla. Balla szerint a miniszterelnök rosszabbul viselkedik mint egy falusi kofa, még a helyén ülve is a fideszeseknek kiabál, nem bír uralkodni magán.

Balla azzal zárt, hogy látja Magyar szoros viszonyban van a pszichológussal, akitől idézett. „Javaslom cserélje le, mert rossz munkát végez” – mondta.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!