Párbeszéd: A legjobb az lett volna, ha Orbán Viktor otthon marad

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

„Üres beszéd ‘56 ünnepén az ’56-os hősöket eláruló, oroszbáb kormányfőtől. A legjobb lett volna, ha Orbán Viktor jól otthon marad” – reagált a Párbeszéd-Zöldek Facebookon a miniszerelnök beszédére.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!