Gulyás: 5,5 milliós átoltottságnál megszűnik a kötelező maszkhasználat

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Gulyás Gergely a kormányinfó elején a magyar válogatottnak gratulált, majd elmondta, hogy a kormány úgy döntött: 5,5 millió beoltott után megszűnik a köztelező maszkhasználat, és nem kell a védettségi igazolvány szállodákban, strandokon, éttermekben, fürdőkben.

Fotó: Bődey János / Telex
Fotó: Bődey János / Telex

A védettségi igazolvány használata tömegrendezvényeknél megmarad.

Július elsejétől az uniós vakcinaútlevél, zöldkártya Magyarországon is elérhetővé válik. Jövő hétfőtől tájékoztató kampány is indul ezzel kapcsolatban.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!