Czunyiné szerint a Védvonal már a Google szemét is csípi, ezért tilthatták le a szervezet gmailes címét
Lementettük a letiltásról szóló képernyőfotót Czunyiné Bertalan Judit posztjából arra az esetre, ha a Google a Facebookba is belepiszkálna – Forrás: Czunyiné Bertalan Judit / Facebook
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

„Előrebocsátom: nincsenek konteós elméleteim. De!” – kezdi sokat sejtetően posztját Czunyiné Bertalan Judit. Az egykori államtitkárt a választás után Orbán Viktor bízta meg, hogy országos vezetőként szervezze meg és irányítsa a Védvonal tevékenységét. Erre mi történik pár hónap elteltével? Arra ébred egy reggel, hogy nem tud belépni az országosan megszervezett Védvonal gmailes fiókjába, mivel azt letiltotta a Google.

„Persze fellebbezünk ahogyan kell, – és abban is bízom, csak valami technológiai hiba –, de akkor is. Mégis, mi van itt????” – teszi fel a négy kérdőjeles kérdést az országos szervező.

„Én elhiszem, hogy sokaknak csípjük a szemét, de mi nem félünk! A munkát folytatjuk, a Tisza önkény áldozataiért tovább dolgozunk!” – utal arra, hogy esetleg az országos szervezettségű védvonal már a Google szemét is csípte, és a cég a korlátozással a tiszás önkényt támogatja.

Korábban egy ál-Védvonal zavarta össze a Hír TV-t, miután elterjedt, az MTVA hírszolgáltatásának leállítása és a kirúgások miatt a fideszeseket a tiszások önkényétől megvédeni hivatott Védvonal tüntetést szervez az MTVA székháza elé.

Emiatt Czunyiné Bertalan Judit és Havasi Bertalan, a Fidesz kommunikációs igazgatója közösen kellett aláírjon egy nyilatkozatot, amely szerint okkal feltételezik, hogy „a Védvonal nevével visszaélve hirdették meg az eseményt”. A tüntetés híre nem csupán facebookos kamuposztokban terjedt, hanem a Hír TV is beszámolt róla.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!