A Ne higgy a szemének olyan, mint azok a könyvek, amiket az ember egy nagyon hosszú vonatozás közben szokott olvasni. Addig leköti, majd leszáll, és elfelejti.
Klág Dávid
RSS
Sorozatos kifizetések, luxusutak – egy amerikai lap belekukkantott az elvileg nonprofit újságírói szervezet pénzügyeibe.
Rosamund Pike óriásit megy a Fontos vagy nekem című thrillerben, de akkorát, hogy semmi más nem tud lépést tartani vele.
Jack Unterweger egyszerre volt Ausztria ünnepelt híressége, sztárírója, társasági figurája, és az ország leghírhedtebb sorozatgyilkosa.
Thomas Bangalter és Guy-Manuel de Homem-Christo egy videóval jelentették be, hogy vége. Majdnem 30 évig létezett a duó.
A színésztől nem vették el az önkormányzati lakását a IX. kerületben, hiába lett ott ellenzéki polgármester, és az SZFE-re sem hívták tanítani, bár nem is akarna, és nem is tudna menni.
Elég -25 és -15 fok között tárolni.
Az ENSZ pénteken kért bizonyítékot arról, hogy Latifa al-Maktúm életben van.
Egy kanadai komikus azzal viccelődött, hogy megfojtana egy fogyatékossággal élő énekest, a dologból emberi jogi ügy lett, ami egymilliós bírság után már a Legfelsőbb Bíróságnál tart. Meg lehet-e határozni, mivel szabad viccelni, és mivel tilos? És mi a helyzet Magyarországon, ahol Bödőcs Tibor szerint a kereskedelmi média nem kevés pénzt keres az elesettek gúnyolásán?
A Black Mirror után új interaktív film került a Netflixre, most a vadonbeli túlélés pápájának életében hozhatunk döntéseket.
A Los Angeles belvárosában található Cecil Hotel a világ egyik leghalálosabb szállodája volt, ahol rendszeres volt az öngyilkosság és a gyilkosság. A Netflix új sorozata az egyik leghíresebb esetről szól, de úgy tesz, mintha ezt nem göngyölítették volna fel nyolc éve.
A kapitány küldetésében Hanks egy kedves bácsi, akit a jószándék és a fake news elleni küzdelem hajt. Akárcsak a való életben. A netflixes western leginkább egy andalító tempójú kocsikázás konfliktusról konfliktusra a vadnyugaton.
Ügynöke és sajtósa is dobta, a felesége válik, és nemkívánatos személy lehet az olajmágnás-leszármazott amerikai színész, Armie Hammer, akiben nem a fétisei borzasztóak, hanem az, ahogy erőszakosan manipulálta a barátnőit.
A Malcolm & Marie-ben szép emberek veszekednek csúnya dolgokról a Netflixen, Rév Marcell kamerája előtt. Többek között ostoba filmkritikusokról.
Mahmúd Huszein az al-Dzsazíra munkatársa, a tévét pedig nem nézik jó szemmel Egyiptomban 2017 óta.
Az egyik szám a 66, indulhatnak a viccek.
A rendőrök azzal érveltek, hogy Francisco Martínez egy bozótvágó késsel támadt, valójában egy mutatványhoz használt bádogkard volt nála.
A Gundában nem szól zene, nem beszél benne szakértő, sőt, még színek sincsenek, mégis bemutatja, hogy mekkora hatással tud lenni egy egyszerű disznó életére az ember.
Ennek segítségével meg lehet mondani, melyik maradvány Mátyás királyé, de ehhez több ezer csontot kellene átvizsgálni először.
A hároméves Tonyt a nevelőapja verte halálra, most őt és a gyerek anyját is börtönre ítélték Franciaországban.
„Bedobom, megsül, jó napot kívánok” – gondolhatja az egyszeri szakács, aki le akarja spórolni azt a tíz percet, amíg a sütője bemelegszik. Csak éppen nem biztos, hogy megéri.
Csütörtök délután Rákospalotáról indult az üldözés, majdnem húsz perccel később Újpesten lett vége.
18,1 fokot mértek Letenyén. Az Országos Meteorológiai Szolgálat szerint csütörtökön inkább márciusi idő volt.
Szerinte a Meseország mindenkié szexuális propaganda, és ha muszlim barátja lenne a lányának, az valószínűleg Isten akarata lenne. Részletek a magyar miniszterelnök Sternnek adott interjújából.
A bluetoothos fülesek piacán annyi termék van, hogy ember legyen a talpán, aki dönteni tud, melyikre költsön horribilis összeget. Mi most egy nagyon picit segítünk, és kiderül az is, hogy melyik használata közben nem érdemes főzni.
Újra és újra és újra feltalálta magát a Bee Gees, és képes volt állva maradni abban a popzenében, amit újabb és újabb hullámok gyalultak le minden egyes új korszakkal. Készült róluk egy új dokumentumfilm.
Az On The Spot-csapat új dokumentumfilmje egy Auschwitzban született nőről, és az ő gyerekéről szól, és arról, hogyan tud egy ilyen trauma generációkat befolyásolni.
Eltolták a James Bond-filmet, így borul az egész terv 2021-re. De mit lehet egyáltalán majd nézni, ha valami csoda folytán kinyitnak a mozik?
Hónapok óta hordunk maszkot, hónapok óta közvetlen közelről érezzük, hogy a szánk nem mindig olyan pompás aromát áraszt, ahogy maszk nélkül képzeltük. De miért, és mit lehet ez ellen tenni?