Sallai Roland csereként állt be az új klubjában, a Galatasaray nyerte a török rangadót

2024. szeptember 21. – 21:34

Bemutatkozott új klubjában, a török Galatasarayban Sallai Roland, a magyar válogatott focistája. A 27 éves támadó csapata szombati meccsén a 75. percben állt be csereként, és rögtön győzelmet ünnepelhetett. A Galatasaray 3-1-re legyőzte a Fenerbahçét, és maradt a Süper Lig élén.

Hamisíthatatlan támadófocit hozott a török rangadó. Sallai klubja már a 28. percben 2-0-ra vezetett az uruguayi Lucas Torreira és a belga Dries Mertens góljaival, az 59. percben Gabriel Sara találatával pedig már 3-0 volt az eredményjelzőn. José Mourinho csapata azonban nem adta fel a meccset, és tizenegyesből szépíteni tudott.

Sallai Mertens helyére állt be, és 15 percet kapott az első meccsén. Az eredmény akkor már nem változott. A Galatasaray a 6. forduló után 18 ponttal vezeti a török bajnokságot, a második helyen a Fenerbahçe áll 13 ponttal.