Magyar a parlamentben elmondta, mikről tárgyalna a V4-es találkozón

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Magyar Péter a parlament keddi ülésén már bejelentette, mikről szeretne beszélni a V4-es országok kormányfőivel. A találkozó fő tétje szerinte az, hogy sikerül-e megerősíteni a régió versenyképességét. Napirend előtti felszólalásában négy főbb témát említett, amin dolgozni kell:

  • a régió energiafüggőségén;
  • az észak-déli közlekedési folyosó fejlesztésén;
  • az egyetemi kutatási innovációs együttműködés erősítésén;
  • a politikai bizalom visszaépítésén.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!