Fico: A V4 újra itt van, visszajött

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

„A V4 újra itt van, visszajött” – mondta Robert Fico szlovák miniszterelnök. Szerinte a szlovák elnökség mindent meg fog tenni azért, hogy ez a visszatérés nagy eredményeket jelentsen. A cseh miniszterelnök arról beszélt, hogy az ő iparuknak szörnyű az ETS rendszere.

Fotó: Melegh Noémi Napsugár / Telex
Fotó: Melegh Noémi Napsugár / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!