Videón, ahogy az oroszok bombája felrobban saját városuk közepén

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az ukrán határtól 24 kilométerre fekvő oroszországi Belgorod bombatalálatot kapott, de nem az ellenség lőtt rájuk, hanem egy úgynevezett vészkidobás történt egy orosz Szu-24-es bombázóból. A pusztítást eddig csak egy ipari kamera képén át mutattuk meg a Telexen, de most itt egy videó, amelyen jól látható, amint a bomba felrobban egy közlekedési csomópontban.

Az oroszok közlése szerint nem volt halálos áldozata a robbanásnak, csak sérültjei, valamint több autó és épület megrongálódott.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!