Putyin a hét végéig dönti el, hogy elmegy-e a G20-csúcsra

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A RIA Novosztyi orosz állami hírügynökség hétfői jelentése szerint Vlagyimir Putyin elnök a hét végéig dönt arról, hogy személyesen részt vesz-e a következő G20 csúcson, ami november 15-én, kedden kezdődik Balin.

Volodomir Zelenszkij ukrán elnök már bejelentette, hogy ha Putyin ott lesz, ő nem vesz részt a találkozón.

(Guardian)

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!