Bill Clinton és George W. Bush együtt látogatott el egy ukrán templomba

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A két korábbi amerikai elnök a chicagói ukrán közösség templomába látogatott el, ahol közösen imádkoztak. A látogatásról mindketten beszámoltak közösségi oldalukon, a videó mellé azt írták, hogy az amerikai emberek egységesen az ukránok mellett állnak.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!