Kövér László csütörtök estére hívta össze az Országgyűlés ülését, hogy tárgyaljanak az ukrajnai háborúról

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Kövér László csütörtök este nyolc órára hívta össze az Országgyűlés ülését az ellenzék kezdeményezésére. Az ellenzéki pártok azért kezdeményezték a rendkívüli ülést, hogy az ukrán háborúval kapcsolatban tárgyaljanak és egy határozati javaslatot fogadtassanak el. Részletek itt>>>

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!