Újranyitották a Liszt Ferenc repülőtér 1-es terminálját, innen tudnak továbbutazni az ukrajnai menekültek

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Tíz év után újranyitották a Liszt Ferenc repülőtér 1-es terminálját az orosz-ukrán háború miatt. A Ferihegyre egymás után érkező buszok menekülteket szállítanak ide, akik a terminálból repülnek tovább: cikkünket itt olvashatja.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!