Zelenszkij szerint az oroszok el akarják foglalni a csernobili atomerőművet

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

„Az orosz megszálló erők megpróbálják elfoglalni a csernobili atomerőművet. Katonáink az életüket áldozzák azért, hogy ne ismétlődhessen meg az 1986-os tragédia” – írta Volodimir Zelenszkij a Twitteren. „Ez egy hadüzenet egész Európa ellen” – tette hozzá az ukrán elnök.

A csernobili atomerőművet veszélyeztető orosz támadásról ebben a cikkünkben írtunk részletesebben.

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!