Luhanszk megye elhagyására kérik a lakosokat

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Luhanszk megye nem szakadárok által ellenőrzött részén általános evakuálást rendeltek el. „Azt javasoljuk, hogy minden lakos azonnal hagyja el a régiót” – mondta Szerhij Hajdaj régiós vezető a Facebookon. Azt mondta, hogy akik autóba tudnak ülni, azok a Dnyeper folyó mentén hagyják el a területet, közben pedig vonatokkal is megszervezik a kimenekítést. (CNN)

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!