Elkezdődött az ellenzéki összefogás orosz nagykövetség előtti tüntetése

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Elkezdődött az Egységben Magyarországért ellenzéki szövetség tüntetése a budapesti orosz nagykövetség előtt. A tüntetésen részt vesz Márki-Zay Péter, miniszterelnök-jelölt, Karácsony Gergely főpolgármester, és a többi ellenzéki párt vezetői is. A tüntetést élőben közvetítjük a Telex Facebook-oldalán:

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!