Trump üzent a tüntetőknek

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Béke kell. Menjetek haza!

– mondta Trump az egy perces videójában, amiben a Capitolium ostromlóihoz beszélt, anélkül, hogy konkrétan megnevezné őket, vagy részletezné a szerdai eseményeket. A beszédet itt lehet megnézni.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!