Egy szívgyógyszer pattintotta ki a kínai doppingbotrányt, ami miatt háborog Amerika

Huszonhárom kínai úszó mintája lett pozitív a tokiói olimpia előtt, de nem eltiltást kaptak, hanem érmeket nyertek. Ugyanaz a szívgyógyszer került elő, mint az orosz műkorcsolyázó Valijevánál, de...

Pozitív lett a doppingtesztjük, mégis elindulhatott 23 kínai úszó a tokiói olimpián

A kínai doppingellenes ügynökség szerint azért, mert a tesztek szennyezettek voltak. Ezt többen megkérdőjelezték azóta, most pedig kizárták a női 4x200 méteres gyorsúszást megnyerő kínai váltót.

Kós Hubert a korábbi világcsúcstartóval holtversenyben nyert 100 pillangón San Antonióban

Kós Caeleb Dressellel egyszerre ért célba, mindkettejük ideje 50,84 másodperc lett. Milák pénteken 50,99-et úszott ugyanezen a távon a magyar bajnokságon.

Milák Kristóf edzője szerint előbbre tartanak, mint gondolták

Virth Balázs szerint az jól látszik, hogy a 24 éves úszó a szárazföldön becsületesen dolgozott, de a fő számában, 200 pillangón még hiányzik az állóképessége.

Milák üzent 100 pillangón is, 51 másodperc alá került

Amivel a második az idei világranglistán.

Milák korábbi edzője: Semmi sincs veszve, sőt! De azért vannak figyelmeztető jelek

Ha vállalja a teste kifacsarását, a sokszor oxigénhiányos állapotot, akkor Selmeci Attila edző szerint megvédheti a címét a 200 pillangó olimpiai bajnoka.

Milák a 100 gyors bajnoka, Hosszú Katinkát ketten is megelőzték

A visszatérő olimpiai bajnok Milák edzettségéről a szerdai 200 pillangó után kaphatunk teljes képet.

Milák Kristóf és Hosszú Katinka is a legjobb idővel jutott döntőbe az úszó-ob-n

Hosszú 200 vegyesen 2:16.58 perccel nyerte futamát, Milák 49.02-t úszott 100 gyorson.