Történelmi vb-érem úszásban: Németh Nándor 100 gyorson harmadik lett

A magyar versenyző 80 méternél még vezetett, de a kínai világcsúcstartó megelőzte.

Vizes vb: Pádár és Márton továbbjutott, Rasovszky egyéni csúccsal döntős

Betlehem Dávid a szerdai döntő elsőszámú tartaléka lesz.

Nagyot úszott a magyar gyorsváltó Dohában, ötödikek lettek a döntőben

Németh Nándor, Szabó Szebasztián, Mészáros Dániel, Jászó Ádám a nyolcadik idővel jutottak a döntőbe, volt még bennük tartalék bőven.

Két magyar úszóváltó is kijutott a párizsi olimpiára

A férfi és a női 4x100 méteres gyorsváltó is kvótát szerzett a katari világbajnokságon.

Bronzérmet nyert a magyar nyílt vízi úszóváltó a világbajnokságon

Rasovszky Kristóf az utolsó körben több mint félperces hátrányt ledolgozva hozta be dobogóra a magyar csapatot.

Rasovszky Kristóf világbajnok lett 10 kilométeren a dohai vizes vb-n

A 20 éves Betlehem Dávid pedig olimpiai kvótát szerzett.

A fordulóknál mindig lenyomtak a víz alá, fulladásos küzdelem is volt közben – Fábián Bettina...

A 19 éves úszó szerint nagyon nehéz verseny volt, végül 12. helyen zárt a nyílt vízi úszók 10 kilométeres számában a dohai világbajnokságon.

Egy Instagram-posztból derült ki: év végére tervezi visszavonulását Kapás Boglárka

„Rövidpályás vb (?), visszavonulás” – írta be naptárába.

Milák Kristóf még mindig nem jelentkezett az edzőjénél

Virth Balázs egy csapat úszóval dubaji edzőtáborba utazott, Milák nem ment velük.

Milák Kristóf a napokban valószínűleg elkezdi a vizes edzéseket

Ezt mondta az olimpiai bajnok úszóról Gergely István, a Budapest Honvéd ügyvezető elnöke.