Toroczkai László a liberálglobalista kapcsolatokról beszélt

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Toroczkai László reagált elsőként Magyar Péter felszólalására. Miután megküzdött a mikrofonjával, azt mondta, hogy szerinte nem a lengyel–magyar kapcsolatok miatt ment Varsóba elsőként, hanem a liberálglobalista kapcsolatai miatt. Azt mondta, őt sokkal jobban érdekli ez a kapcsolat, majd gyorsan áttért arra, hogy ezeket a liberálglobalista embereket nem cenzúrázza a Facebook, mint őt.

„Nekem már nagyon elegem van a nemzeti színű zászlólengetésből, a Wass Albert-idézetekből” – mondta Toroczkai, mert szerinte ez hiteltelen a Tiszától. Ezután hosszan beszélt arról, hogy mi történt Nagyváradon a premontrei rendházban, szerinte ezzel nem törődik a kormány, ezért hiteltelen.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!