Rétvári Bence: Mohácsnál is összefogtak a nemzetek
Rétvári Bence a KDNP frakcióvezetője Antall Józsefet hozta fel, és elmondta, hogy a Fidesz–KDNP-koalíciónak is fontos volt a V4-együttműködés. Elmondta, hogy Mohácsnál is összefogtak a nemzetek, most is fontos összefogni bizonyos erők ellen.

Fotó: Bodnár Boglárka / MTI
Rétvári közben beszélt a brexitről, valamint arról, hogy Európa fontos kérdéseiről nyugaton döntenek, miközben a gazdaság jelentős része keleten zajlik. Szerinte fontos lenne a V4-eknek érvényesíteniük kell az érdekeiket, ezért kell ezt az összefoglalást minél szorosabbra vonni. Rétvári reméli, hogy az előző kormány erőfeszítései ezen a téren folytatódni fognak.
Rétvári szerint a V4-eknek közösen kell fellépni a szuverenitásuk érdekében.