A miniszterelnök múlt héten jelentette be, hogy Budapestre látogat a cseh, lengyel és szlovák kormányfő csütörtökön, a látogatással pedig megpróbálják újraindítani a V4-es koordinációt, ami évek óta nem működik.
„Örömömre szolgál, hogy mindenki elfogadta a meghívásomat, és június 23-án, jövő héten találkozhatunk Budapesten és Gödöllőn” – mondta a múlt heti sajtótájékoztatón a miniszterelnök, akinek a keddi napirend előtti felszólalása azzal a címmel került be az ülésrendbe, hogy „Közép-Európa jövője”.