Rétvári szerint Magyart csak zavarja Sulyok és Polt, oka nincs a leváltásukra
A köztársasági elnök és a Kúria elnökének eltávolításával kapcsolatban Rétvári arról beszélt, hogy Magyar továbbra sem nevezett meg semmilyen jogszabályt, amit akár Sulyok, akár Polt megsértett volna. Szerinte azért zavarják ezek a közszereplők Magyart, mert nem ő nevezte ki őket. „Szabályosan, demokratikus eljárásban lettek megválasztva”, de ezt Rétvári szerint a miniszterelnök nem bírja elviselni.
A frakcióvezető végül arról beszélt, hogy Magyarnak el kéne gondolkodnia, miért csak a negyedik helyen áll a népszerűségi rangsorban a Tisza által megrendelt közvéleménykutatásban. Rétvári megosztotta a saját magyarázatát: szerinte Magyar túl agresszív, ezt ma is láthatta bárki.