Rétvári: A Fidesz–KDNP képviselőinek a nevében kikérem, hogy maffiának nevezzen minket!
Rétvári Bence visszautasította a hangnemet, amiben Magyar beszélt a Fidesz–KDNP képviselőivel a napirend előtti felszólalásában. A KDNP frakcióvezetője arról beszélt, hogy ő is és a képviselőtársai is hazaszeretetből választották a közéletet, mert szerették volna a saját részüket hozzátenni az ország fejlődéséhez, jobbá tételéhez.
„A Fidesz–KDNP képviselőinek a nevében kikérem, hogy ön maffiának nevezzen minket!” – mondta Rétvári
Hozzászólásában többször is kifejezte felháborodását Magyar beszédével kapcsolatban, a velük szemben megfogalmazott vádakat pedig elfogadhatatlannak nevezte.

Fotó: Ránki Dániel / Telex