Rétvári: A Fidesz–KDNP képviselőinek a nevében kikérem, hogy maffiának nevezzen minket!

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Rétvári Bence visszautasította a hangnemet, amiben Magyar beszélt a Fidesz–KDNP képviselőivel a napirend előtti felszólalásában. A KDNP frakcióvezetője arról beszélt, hogy ő is és a képviselőtársai is hazaszeretetből választották a közéletet, mert szerették volna a saját részüket hozzátenni az ország fejlődéséhez, jobbá tételéhez.

„A Fidesz–KDNP képviselőinek a nevében kikérem, hogy ön maffiának nevezzen minket!” – mondta Rétvári

Hozzászólásában többször is kifejezte felháborodását Magyar beszédével kapcsolatban, a velük szemben megfogalmazott vádakat pedig elfogadhatatlannak nevezte.

Fotó: Ránki Dániel / Telex
Fotó: Ránki Dániel / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!