További stratégiai tartalékokat szabadítanak fel, nem lesz üzemanyagellátási probléma Magyar szerint

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az RTL arról kérdezett, hogy a kisebb benzinkutaknak is biztosított lesz-e továbbra is a védett áras üzemanyag. Magyar Péter azt mondta, Hernádi Zsolttal megegyeztek, hogy újabb stratégiai tartalékokat szabadít fel a Mol. De addig se lesz ellátásbiztonsági probléma a miniszterelnök szerint.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!