Magyar Péter Újfehértón: Minden szavazatra szükség van, mert nem tudni, hány embert fenyegetnek, zsarolnak meg
Holnap, kevesebb mint 18 óra múlva nyílnak a szavazóhelyiségek, és elkezdődik egy sorsdöntő választás – mondta Magyar Péter Újfehértón, közölve, hogy az ott élő emberek „lezárnak egy több évtizedes maffiakorszakot, véget vetnek a Simon Miklósi maffiának”.

„Vége van elvtársak” – üzente a Tisza Párt elnöke a Fidesz politikusainak, közölve, hogy vasárnap lezárnak egy korszakot, és új fejezetet nyitnak a magyar történelemben. Magyar Péter közölte, hogy „látjuk a közvélemény-kutatásokat”, és „egy kétharmados felhatalmazás küszöbén áll Magyarország és a Tisza”.
Ugyanakkor jelezte, hogy ehhez minden szavazatra szükség lesz, mert nem tudni, hogy „ebben a körzetben hány embert fenyegetnek meg, hány embert zsarolnak meg Simon Miklósék és az egész maffiacsalád, hány embert próbálnak megvenni, tönkretenni”. Lehet, hogy egy szavazaton fog múlni, lehet, hogy kettőn – mondta Magyar Péter.