Orbán Viktor visszaemlékszik arra, hogy milyen volt, amikor az orosz csapatok kivonásáról beszélt

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

„Ha nem tévesztjük szem elől '56 eszméit, olyan kormányt választhatunk magunknak, amely azonnali tárgyalásokat kezd az orosz csapatok kivonásának haladéktalan megkezdéséről” – ez a mondat is elhangzik annak a videónak a rövid előzetesében, ami Orbán Viktor Nagy Imre újratemetésén mondott beszédét eleveníti fel.

Holnap, azaz június 16-án lesz Nagy Imre újratemetésének 36. évfordulójára, ennek alkalmából Orbán Viktor Facebook-oldalán egy visszaemlékezős videó készül. A miniszterelnök pár perce egy előzetest osztott meg erről a videóról, amiben a Hősök terét bejárva Deutsch Tamással nosztalgiáznak, olyan mondatokkal, mint hogy „ekkor lehetett tudni, hogy a rendszernek vége van, ezen a napon dőlt meg a kommunista rendszer Magyarországon.” A rövid videóból az is kiderült, hogy a beszéd után a Déli pályaudvarról vonattal ment Agárdra a feleségéhez és újszülött gyerekéhez.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!