El a kezekkel a sajtótól! A kormány most a független médiát vette célba, de az igazságot nem lehet betiltani. Amíg velünk vagytok, mi is létezni fogunk, köszönjük, hogy támogatásoddal és adód 1%-ával segíted a munkánkat! Már a támogatónk vagy?
Jelentkezz be!
Támogatás! Elrejtés

„Vannak helyzetek, amikor az ember nem kussolhat”

2024. február 16. – 17:43

Másolás

Vágólapra másolva

„Ma úgy állok előttetek, mint Osváth Zsolt. A zacis, a kóteros. Hívtak így” – mondta beszéde elején Osváth Zsolt, a tüntetés egyik szervezője. Azoknak, akik az apátiától féltették, azt üzente: „Nézzetek körül, mennyien vagyunk, nézzetek körül! Amerre csak elnéztek, mennyi ember” – mondta. „Összefogott az ország, összefogtatok, ez csodálatos. Ezt értük el! Itt vagyunk” – mondta.

„Vannak helyzetek, amikor az ember nem kussolhat” – mondta, majd felidézte a bicskei gyermekotthonban történteket, amit egy kormánypárti publicista „egyszerűen csak faszverésnek hívott”. Itt hatásszünetet is tartott. Nem sokkal később ő jelentette be, hogy „a püspök nemrég lemondott”.

Vágólapra másolva
Kedvenceink
Kövess minket Facebookon is!
EUR 402,23 Ft
USD 371,50 Ft
További élő árfolyamok!
Partnereinktől