„Ruszkik, haza”, skandálták az orosz nagykövetség előtt

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A menet második megállója az Andrássy úton lévő orosz nagykövetség. Az épület előtt páran azt skandálták, hogy „ruszkik, haza”.

Fotó: Melegh Noémi Napsugár / Telex
Fotó: Melegh Noémi Napsugár / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!