Hiába mondta Orbán Viktor, nemcsak magyarok, hanem románok és bolgárok is halnak meg az orosz–ukrán háborúban

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Mi vagyunk az egyetlen ország az unióban, amely se nem ukrán, se nem orosz, mégis meghalnak emberei a háborúban – mondta Orbán Viktor a Kossuth rádióban. A Telex megkérdezte, hogy a románokra és a bolgárokra nem igaz-e, Gulyás Gergely pedig azt válaszolta, „vélhetően lehet, hogy más kisebbségekre is igaz”.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!