A kormányban van-e felelős azért, hogy ilyen kritikus helyzet alakult ki az ellátásban?

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az ország polgárai egyben tudják értékelni az egy évet. Ha mérleget kell vonni, hogy az elmúlt néhány nap nehézségei és az előző 13 hónap alacsony árának mi a mérlege, egyértelmű a válasz. Amikor holnaptól már piaci árat fizetünk, látni fogjuk, milyen nagy dolog, hogy eddig ilyen olcsón tankolhattunk – mondta Gulyás Gergely a kérdésünkre.

– Van felelős?

– Érdemes lenne inkább az érdemekről beszélni.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!