A Szilágyi Erzsébet Gimnázium 17 pedagógusa vesz részt a sztrájkban

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az 1. kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium 17 pedagógusa vesz részt az országos sztrájkban, írta szerkesztőségünknek az egyik ott dolgozó tanár. Az iskolát reggel diákok, szülők és tanárok élőlánccal vették körbe.

Fotó: Olvasói fotó / Telex
Fotó: Olvasói fotó / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!