A Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnáziumban 771 diákból 88 ment iskolába

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!


Pénteken a Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnáziumban 36 tanár, két dolgozó sztrájkol. Az iskolában a 771 diák közül 88 ment be, így kifejezve szolidaritásukat tanáraikkal.

Fotó: Olvasói fotó / Telex
Fotó: Olvasói fotó / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!