Végül a Kossuth térre érkezett a katamenet

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A felderítő futárok visszatértével a Zoltán utca és a Nádor utca sarkától mégsem a Margit híd felé, hanem a Kossuth térre vette az irányt a katatüntetők menete. Az Országházat éppen azokban a percekben veszik körbe a rendőrök, amikor a demonstrálók megérkeznek a térre.

Fotó: Melegh Noémi Napsugár / Telex
Fotó: Melegh Noémi Napsugár / Telex

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!