Kicsit pihennek a tüntetők a Szabad sajtó úton

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Megtorpant a menet annak hírére, hogy az Erzsébet hidat lezárták a rendőrök a demonstráció elől, valamint arra a kósza – meg nem erősített – információra, hogy mindeközben a Margit hídon oszlatják az ott maradó tömeget. A tüntetőket vezető futárok annyit mondtak be a hangszóróba, hogy „kicsit pihennek”, és átgondolják, merre tovább.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!