Gulyás: A megnövekedett energiaárak miatt sok vízszolgáltató csődközelbe került

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A kormány nem tervezi a vízszolgáltató cégek államosítását. A megnövekedett energiaárak miatt sok szolgáltató csődközelbe került – mondta Gulyás. Hatékonyabban lehetne működtetni őket, ha kevesebb lenne, most túl sok ilyen cég van. De ebben még nincsenek döntések.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!