Novák Katalin egyetértett Orbán miniszterekről szóló javaslatával

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A minisztereket a miniszterelnök javaslatára a köztársasági elnök nevezi ki. Novák Katalin megküldte az átiratot az Országgyűlésnek a miniszterek kinevezéséről. Szűcs Lajos, parlamenti jegyző ismerteti a miniszterek névsorát.

Novák Katalin jó munkát kívánt az új kormány tagjainak Facebookon:

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!