December 15-ig kötelező lesz a kormányablakoknál dolgozóknál minimum az első oltás beadatása
A pedagógus-szakszervezeteket pedig arra kérik, hogy tagjaikat ösztönözzék az oltás felvételére.
A pedagógus-szakszervezeteket pedig arra kérik, hogy tagjaikat ösztönözzék az oltás felvételére.