Márki-Zay Péter nem adóztatná meg Bojár Gábort

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Márki-Zay Péter szerint a tolvajokat nem adóztatni kell, hanem el kell venni tőlük a pénzt. Ehhez bírósági eljárásra van szükség, amely során bebizonyosodhat, hogy tisztességtelenül szerezték a pénzt. Azt is mondta, hogy Bojár Gáborra nem vetne ki külön vagyonadót, de Tiborcz Istvántól elvenné a tisztességtelenül szerzett pénzét.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!