A kormány jó javaslatnak tartja az új lakástörvényt

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

A kormány jó irányú javaslatnak tartja azt a törvényjavaslatot, amely szerint az önkormányzatoknak kötelező lesz eladniuk a tulajdonukban lévő bérlakásokat, amennyiben a benne élő bérlők meg szeretnék vásárolni azokat. A javaslatot Böröcz László fideszes országgyűlési képviselő nyújtotta be.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!