Feladta magát a férfi, aki gumilövedékkel lőtte meg ismerősét a Józsefvárosban

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Feladta magát az a férfi, aki kedden este egy gumilövedékes fegyverrel lőtte meg ismerősét a VIII. kerületben – írja a Police.hu.

A korábbi rendőrségi közlemény szerint a 25 éves férfi valószínűleg féltékenységből veszett össze ismerősével a Nagy Templom utcában. Miután meglőtte őt, elmenekült, a sértett pedig hazament, hogy onnan hívja ki a mentőket.

A rendőrök már kedden azonosították a tettest, aki ellen elfogatóparancsot adtak ki felfegyverkezve elkövetett garázdaság gyanúja miatt.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!