A kormányszóvivő a nagypapájához vinné el a kislányát

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Feltéve, hogy már be lenne oltva, és véget érnének a koronavírus miatt bevezetett korlátozások. Szentkirályi Alexandra ezenkívül koncertre is menne. Gulyás Gergely azt mondta, szívesen beülne már egy jó étterembe, amikor arról kaptak kérdést a kormányszóvivővel, hogy mit szeretnének először csinálni a lockdown végeztével.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!
További élő árfolyamok!