Törő Gábor szerint ősz óta kampány van

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Törő Gábor, Fejér megye 2. fideszes képviselőjelöltje következett, ő arról beszélt, hogy már ősszel, az ellenzék előválasztásával elkezdődött a kampány. A Stop Gyurcsány, stop Karácsonyról Stop Márki-Zayra váltottak, de aztán mindent felülírt a háború. Még van két nap a választásig, nem dőlhetnek hátra, mert látják, mekkora támadásokat kapnak az internetes felületeken.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!